האמת על דרור חיפה

האמת על דרור חיפה:

שלום,

אני סיינטולוג מישראל, וב-3 ליולי קיבלתי אימייל ממכללת דרור (אני מאמין שהעתקים ממנו נשלחו גם לסיינטולוגים אחרים). קראתי את המכתב מתחילתו ועד סופו, ובמקום לקבל את מה שכתוב במכתב בצורה אוטומטית כאמת דאגתי לבדוק בעצמי את הנתונים ולהתבונן. עשיתי מחקר רציני, קראתי את כל מכתבי המדיניות הרלוונטיים שהצלחתי להשיג שנגעו לנושאים שהמכתב של דרור מדבר עליהם, דאגתי לבדוק את התאריכים שבהם ל.ר.ה כתב את מכתבי המדיניות האלה ואת ההקשר שבו הם נכתבו והגעתי למסקנה נחרצת שמחברי המכתב לא טרחו אפילו לעשות מחקר אמיתי אלא פשוט העתיקו בצורה עצלנית תעמולה שחורה של Squirrels ואויבים אחרים של סיינטולוגיה מהאינטרנט פשוט בגלל שהיא התאימה לאגנדה שלהם – ולא בגלל שזה יועיל למישהו באמת.

המכתב‫,‬ אשר כולו copy-paste מאתרי אינטרנט של Squirrels ידועים‫,‬ מתקיף באופן כללי שלושה דברים‫:‬

  1. גיוס תרומות (ל-IAS ולארגונים אידיאלים באופן כללי

  2. ארגונים אידיאליים בבניינים גדולים ומפוארים

  3. ההנהלה של סיינטולוגיה (‬ובאופן ספציפי‫, מר דייויד מיסקביג‫‘‬ והמרכז לטכנולוגיה דתית – RTC)

אז קודם כל, בגלל שאין מחלוקת על העובדה שכותבי המכתב חברו ל-Squirrel ידוע שהוכרז כאדם מדכא ומתקיף את סיינטולוגיה בכל הזדמנות שיש לו, אתן ציטוט חשוב של ל.ר.ה (תרגום שלי – לא עבר תהליך אישור של יחידת התרגומים):

אם ה-Squirrels מתלוננים בנוגע למערכת צעדים כלשהי, זו מערכת הצעדים שצריך לנהוג לפיה!”

If the squirrels complain about a program, that’s the one to follow!”

Continental Magazines

אבל יותר ספציפית לתוכן המכתב בנושא ה-IAS:

א. המכתב טוען כי מערכת החברויות ב-IAS מבוססת על ארגון שפעל בשנות ה-60 בסיינטולוגיה, שנקרא HASI, ואז טוען שהיא לא פועלת בהתאם למדיניות ה-HASI בכך שהכסף של החברויות לא עובר למהשה המקומי של הארגון. מחברי המכתב מתלוננים גם על העובדה שתעריפי החברויות יקרים מדי בהשוואה למחירי החברויות שהיו ב-HASI (ועוד מגדיל ועושה ומחשב את הסכומים שהיו אמורים להיות היום לפי שיעור האינפלציה).

האמת: אין כל קשר בין ה-HASI לבין ה-IAS. ה-HASI (שפירושו Hubbard Association of Scientologists International) היה ארגון האם של סיינטולוגיה העולמית עד 1966, כשבשנה זו ל.ר.ה הכריז על סגירתו והעברת הבעלות לכנסיית הסיינטולוגיה של קליפורניה (אשר הפכה ברבות הימים לכנסיית הסיינטולוגיה הבינלאומית“, ההנהלה של סיינטולוגיה בלוסאנגלס).

ה-IAS הוקם 18 שנה מאוחר יותר, ב-1984, ולא בא להחליף אף ארגון – לא את ה-HASI ולא שום ארגון אחר בסיינטולוגיה – אלא אומץ עלידי כנסיית הסיינטולוגיה כהתאחדות של כל הסיינטולוגים במטרה לאחד, לקדם, לתמוך ולהגן על סיינטולוגיה ועל סיינטולוגים בכל רחבי העולם, כדי להשיג את יעדי הסיינטולוגיה כפי שנכתבו עלידי ל. רון האברד. הכספים שתרמו חברי ה-IAS עזרו לממן את ההגנה המשפטית על סיינטולוגיה במהלך כל שנות ה-80 וה-90, ולאחר מכן (ועד היום) לממן את ההפצה וההתרחבות של התנועה.

הנהלה היא הנהלה; ארגון חברות הוא ארגון חברות. לטעון שאחד הוא השני הוא סילוף מכוון כדי להטעות את הקורא. העובדה הפשוטה היא שבלי ה-IAS, סיינטולוגיה לא הייתה קיימת היום (ומי שחסרה לו ממשות על כך צריך לצפות באירוע ה-IAS מ-1993, שם הוכרז על כך שסיינטולוגיה קיבלה הכרה דתית מלאה בארהב ושהמלחמה עם מס ההכנסה האמריקני נגמרה).

ב. המכתב דן בנושא הסטאטוסים של תרומות מעל החברויות עצמן (מתוך המכתב: “סכומי עתק, עם עשרות סטאטוסים, שהגבוה ביניהם מתומחר ב-5 מיליון $, וצוות נרחב שבעצם כולל את כל חברי הצוות בכל הדרגים שנדרשים להתרים כספים עבור ה-IAS”) כאילו הדבר מנוגד למדיניות.

אז קודם כל, אני רוצה לתקן את כותבי המכתב הם אינם מעודכנים: כיום הסטטוסים של ה-IAS מגיעים לרמה של 50 מיליון דולר, לא 5 מיליון. בעקבות תרומות אלו, יש לנו עשרות ארגונים אידיאליים שנפתחו בערים מרכזיות בעולם וארבעה ארגונים גבוהים חדשים (אחרי שבמשך 25 שנה היו בסיינטולוגיה רק חמישה ארגונים גבוהים אירופה (AOSHEU), אוסטרליה (ANZO), אנגליה (סיינטהיל), לוס אנגלס בשביל החוף המערבי בארהב (AOLA) ו-FLAG בעצמו) – שהמשמעות שלהם היא התרחבות כמעט כפולה של מתן שירות במעלה הגשר ל-OT.

אבל מעבר לכך, המכתב משתמש בציטוט מתוך מכתב מדיניות הכנת מערכות צעדים לארגון“: אם הארגון סובל משפל במהלך תקופת המעבר, אל תתעסק בגיוס תרומותאו במכירת גלויותאו בהלוואת כספים. פשוט צור הכנסה רבה יותר באמצעות סיינטולוגיה“. המכתב מפרש את האמור: “רון אוסר להתעסק בגיוס תרומות. הוא דורש לפתור כל קושי פיננסי עלידי ייצור הכנסה באמצעות סיינטולוגיה (מכירה ואספקה של שירותים של סיינטולוגיה כמובן). הניסיון של רון הוכיח שכושר הפירעון של הארגון טמון בלעשות יותר סיינטולוגיה, לא באמצעות פטנטים וקומבינות או מפגשי מנגל של גיוס תרומות“.

כותבי המכתב טוענים שגיוס התרומות ל-IAS בא על חשבון מתן שירות של סיינטולוגיה (הכשרה ואודיטינג).

האמת: דוגמה קלאסית של ציטוט מדיניות מבלי לדעת אותה ושימוש במדיניות כדי לעצור. בנוסף לכך, זוהי גם דוגמה של שימוש בשתי קטגוריות נפרדות של נתונים שה-Squirrels ערבבו בכוונה כדי ליצור בלבול אצל הקורא: המדיניות שעוסקת בפעילות היוםיומית של ארגונים היא קטגוריה אחת; המדיניות שנוגעת לגיוס תרומות היא קטגוריה שניה. לגיוס תרומות אין קשר לפעילות היוםיומית של ארגונים – זו פעולה עם מטרה מאוד ספציפית של.ר.ה כותב עליה בנפרד (ראו למטה).

מה שמביא אותי לנקודת המפתח: העובדה היא שגיוס תרומות ל-IAS ולארגונים אידיאליים מעולם לא שימש ולעולם לא ישמש בעתיד לכיסוי ההוצאות השוטפות של ארגונים במקום ההכנסה שלהם ממתן שירות, מאחר שזוהי פעולה שחורגת ממדיניות.

הסימוכין הבא מסביר הכל – מכתב מדיניות קבוצות גאנגהו” (כהערה, ועדת ה-OTs היא קבוצת גאנגהו, ופרוייקט הארגון האידיאלי הוא פרוייקט שנמצא תחת ועדת ה-OTs).

צריך לעבוד על תרומות אבל יש להתייחס אליהן כאל מקור הכנסה לא קבוע ואסור לסמוך עליהן לכיסוי ההוצאות השוטפות של הקבוצה. במקום זאת, תרומות הן כמו מעין שפע, ופרוייקטים גדולים הם השימוש הטוב ביותר כמו גם הסיבה הטובה ביותר לגייס אותן – כמו לדוגמה בניין חדש או אולם אירועים חדש עבור הקבוצה, דברים כאלה.”

(תרגום שלי ודגשים שלי)

Contributions should be worked at but should be regarded as an irregular source of income and not counted on for the general running expenses of a group. Rather, they are like an affluence, and major projects are the best use for contributions and the best reason to get them — such as a new building for the group or a new hall, things like that.

LRH

HCO Policy Letter of 2 December 1968

GUNG-HO GROUPS

הערה: נודע לי כי הסימוכין הנל הוצג לשלושה מיוזמי המכתב שבועות לפני שהוציאו אותו, עם תשומת לב מלאה להבנה מלאה מצידם וקבלת וידוע הולם שהם אכן רואים כיצד הוא מפריך לחלוטין את הטענה שלהם בנושא (אותה טענה שכתובה במכתב). משום מה הם שכחו לחלוטין את הציטוט הזה מיד לאחר מכן ועדיין הוציאו את המכתב כפי שהוא, כנראה כי הסימוכין הנל לא שירת את מטרתו האמיתית של המכתב.

לאחר שראינו שגיוס תרומות הוא פעילות של.ר.ה ממליץ עליה במיוחד לפרוייקטים כגון רכישת בניין חדש, בנוגע לכל שאר הקיטורים על הדחיפה לגיוס תרומות ניתן בקלות לראות מה הם באמת: מכירה רכה.

בנוגע לרעיון שגיוס תרומות בא על חשבון מתן שירות, הערה אחרונה לנושא: ארגון תא חגג לפני כמה שבועות את ה-Highest Ever של הסטטיסטיקה העיקרית של הארגון אשר מודדת את מצב הפעולה הכללי שלו (Paid Completions). זה אומר שירות.אם למישהו יש ספק שזוהי אכן הסטטיסטיקה העיקרית של הארגון, הוא מוזמן להסתכל על HCOB 14 Jun 77RB, PAID COMPLETIONS SIMPLIFIED שם רון כותב (תרגום שלי) – “מצב הפעולה הכולל של ארגון מתבסס על הסטטיסטיקה של סיומי שירות ששולמו במלואם, מלווים בסיפור הצלחה קביל, עם נקודות נוספות עבור השירות האחרון כבונוס עבור הרשמה ששולמה במלואה לשירות הבא או לשירות נוסף, כל זאת כפי שמאומת עלידי מהשה“.

The overall condition of an org is based on the statistic of: “FULLY PAID COMPLETION ACCOMPANIED BY AN ACCEPTABLE SUCCESS STORY WITH ADDITIONAL POINTS FOR THE LAST SERVICE AS A BONUS FOR A FULLY PAID SIGN-UP FOR THE NEXT OR ADDITIONAL SERVICE, ALL AS VERIFIED BY HCO.”

זה מוכיח משהו נוסף של.ר.ה מדבר עליו: כשאתיקה מסירה התכוונויותנגדיות מהסביבה הסטטיסטיקות נוסקות מעלה. העובדה היא שה-SPs האלה היוו התכוונותנגדית פעילה להתרחבות של סיינטולוגיה בישראל במשך שנים, ועכשיו כשהם התגלו ותויגו בתור מה שהם סיינטולוגיה בישראל מתרחבת יותר מאיפעם.

נקודה נוספת שכותבי המכתב (או יותר נכון לומר, “מעתיקי המכתב“) מעלים בנושא היא כיצד הדגש בסיינטולוגיה כיום הוא על בניינים מפוארים במקוםשירות הסיינטולוגיה הישן והטוב“. עוד תמונה מעוותת. קודם כל, כדי לדעת מה היה הסטנדרט של ל.ר.ה בנוגע ל-MEST של ארגונים, כל מה שצריך להסתכל עליו הוא על שני הארגונים של.ר.ה בנה בעצמו: סיינטהיל ופלאג. אני חושב שכל מילה נוספת מיותרת, אבל בכל זאת אציין את המובן מאליו: כל מי שהיה בארגונים אלה או ראה תמונות שלהם יודע – אלו ארגונים גדולים, מפוארים, עם סטנדרט של MEST שקשה להתחרות בו!

אבל מעבר לכך, לטעון שה-MEST בא על חשבון שירות?

כמה נתונים על בניין ממוצע של ארגון אידיאלי (הנתונים עשויים להיות שונים מעט מארגון לארגון):

יש בו כיתות לימוד ל-300-200 תלמידים בכל רגע נתון;

יש בו 20 חדרי אודיטינג;

יש בו 3-2 חדרי סרטים;

יש בו 3-2 אולמות סמינרים;

יש בו אולם אירועים והרצאות למאות אנשים.

מישהו אמר משהו על כך שה-MEST “בא על חשבון השירות“?

עוד נתונים:

במסגרת פרוייקט הארגון האידיאלי, גויסו והוכשרו בפלאג כעשרים אודיטורים וארבעה מפקחי מקרים, שמתוכם שלושה עד לדרגה VI ואחד עד לדרגה VIII; יש שישה מפקחי קורסים, ארבעה אודיטורים של דיאנטיקה וסהכ יותר מ-100 חברי צוות חדשים.

אשאל שוב: “על חשבון השירות“??

אבל כדי לטפל סופית בכל ספק שנשאר בליבו של מישהו לגבי ההתכוונות של ל.ר.ה בנוגע לארגונים גדולים ומפוארים, הנה עוד ציטוט רלוונטי (תרגום שלי):

עכשיו אנו חושבים במונחים של בניינים חדשים ומתכננים בניינים חדשים בכל רחבי העולם. במילים אחרות, במשך הרבה זמן שמרנו שהארגונים יהיו שם; עכשיו אנחנו הולכים להחזיק אותם שם בוודאות עם סימני קריאה. קיבלנו אפילו את התכניות של הבניינים האלה.

[…]

למעשה, יש צורך בשני סוגים של בניינים עבור אחד מהארגונים המרכזיים האלה. יש צורך בבניין עירוני, בבניין שנמצא במרכז המסחרי של העיר ומתרומם ישר מהקרקע לגובה כלשהו. ויש צורך באחד בחוץ לעיר שמשתרע על כל השטח על פני קומה אחת.

And now we’re thinking in terms of new buildings and designing new buildings all over the world.  In other words, we’ve kept it there for a long time; now we’re going to keep it there with exclamation points.  We’ve even got the designs for these buildings.

Actually, it requires two types of building in one of these Central Organizations. It requires a city building, one that is downtown and rises straight up from the ground to some height. And it requires one out in the country which sprawls all over the place.

LRH

Lecture 3 Sep 1962

YOUR SCIENTOLOGY ORGS & WHAT THEY DO FOR YOU

ובכל הנוגע לטענות המכתב בנוגע להנהלה של סיינטולוגיה, ובאופן ספציפי‫ מר דייויד מיסקביגוהמרכז לטכנולוגיה דתית – RTC:

למען הסר ספק, לפני שנמשיך, הנה מה של.ר.ה אומר על RTC (תרגום שלי):

עצתי הכנה היא: תעבדו או תהיו בקשר רק עם אותם ארגונים שקיבלו רישיון מ-RTC ואודיטורים שנמצאים במעמד טוב עם הארגון; איטמו את אוזניכם להצהרות שווא של אנשים בעלי כוונות רעות וכך באמת תהפכו את הפלנטה לקליר“.

My earnest advice is: Only deal with or associate with those organizations licensed by RTC and auditors in good standing with the Church; Close your ears to false statements made by bad hats and thus really clear the planet.

RON’S JOURNAL 38

NEW YEARS’ EVE 1983

TODAY AND TOMORROW: THE PROOF

והנה מה של.ר.ה אמר על דייויד מיסקביג‘ (מתוך מסמך משפטי חתום עבור ביהמש העליון של מדינת קליפורניה ב-1983 – שאמינותו נבדקה ואומתה עלידי מומחים אשר הצהירו חדמשמעית שהוא אותנטי וברתוקף – מכתב שנכתב עלידי ל.ר.ה לאחר טענות דומות מה-Squirrels של שנות ה-80; מסתבר שה-Squirrels שלנו לא המציאו את הגלגל):

מאחר שנטענו לכאורה טענות ספציפיות בנוגע לעוולות שנעשו עלידי דייויד מיסקביג‘, אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת כדי להביע את האמון המלא שלי בדייויד מיסקביג‘, שהוא סיינטולוג ותיק ומסור, עמית נאמן וחבר טוב. כל פעילות שבה ייתכן שעסק בזמן כלשהו בנוגע לענייני הפרטיים או העסקיים, נעשתה בידיעתי, באישורי ולטובתי“.

[המקור נמצא אצלי למי שמעוניין]

ל.ר.ה העביר את הבעלות על הסימנים הרשומים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה לדייויד מיסקביגול-RTC כדי שישמרו על טוהר הטכנולוגיה. מאז כניסתו לתפקיד, בזכות COB קיבלנו הכרה דתית מלאה בארהב (והכרות דתיות נוספות בעוד כשלושים מדינות נוספות); עידן הזהב של הטכנולוגיה; היסודות, הכנסים, ה-ACCs – שרובם לא היו זמינים קודם לכן; עשרות ארגונים אידיאליים בכל העולם; ארבעה ארגונים מתקדמים חדשים; קמפיינים לשיפור חברתי שמגיעים למיליונים ונוכחות עולמית שמעולם לא הייתה לפני כן. פלא שה-Squirrels הם אלו שמתלוננים הכי הרבה על COB ו-RTC?

אבל ליתר בטחון, הנה כמה סטטיסטיקות עולמיות להשוואה – 2010 לעומת 1980. אם מישהו אומר לכם שסיינטולוגיה לא מתרחבת כנראה שיש לו הרבה דגים אחרים לטגן, כמו שאומרים (או אולי אגוזים לפצח – תלוי בנקודת המבט). בבקשה:

סיומים משולמים (הססטיסטיקה העיקרית של ארגון, ראה למעלה):

CLASS V PDC – 2x

13-NOV-1980 24,499

25-NOV-2010 57,385

ערך השירותים שסופקו:

CLASS V VSD – 5x

13-NOV-1980 953,064

25-NOV-2010 5,640,875

נקודות תלמיד:

CLASS V STUDENT POINTS – 3x

13-NOV-1980 8,876,256

25-NOV-2010 33,599,073

שעות אודיטינג טובות (שהסתיימו ב-F/N):

CLASS V WDAH 2x

13-NOV-1980 16,904

25-NOV-2010 28,373

אינטנסיבים שהושלמו:

CLASS V COMPLETED INTENSIVES COMPLETED COURSES – 3x

13-NOV-1979 737

25-NOV-2010 2016

שעות אודיטינג טובות בפלאג:

FSO WDAH – 10x

13-Nov-1980 1,311

18-NOV-2010 12,311

שעות אודיטינג טובות על OT-7:

FSO SOLO WDAH – 50x

13-NOV-1980 142

18-NOV-2010 7,211

יש עוד הרבה חומרים, מסמכים וציטוטים של ל.ר.ה לכל אחת מהטענות הכוזבות שלעיל ואחרות. הראיתי כאן רק כמה עיקריים.

אך לסיום, איך לא, הנה הציטוט הרלוונטי ביותר – ערב פתיחת הארגון האידיאלי הראשון במזרח התיכון:

סימנים להצלחה

בכל פעם שאנחנו ממש מצליחים, ה-Squirrels מתחילים לצרוח. אפשר לראות כשמישהו הוא Squirrel: הוא צווח או עושה צרות רק כשאנחנו מצליחים.

הצלחה מרשימה יכולה להכפיל פי-4 את כמות התלונות. אמור למתלוננים, ‘בואו ועלו לקליר‘. אחרת, דלג על הנושא.

כדי להבין Squirrel, חשוב על התגובה של מישהו שלא מסוגל להריץ את הפקודה החמישית של תהליך עזרה, “איך מישהו אחר יכול לעזור למישהו אחר?” המחשבה על כך גורמת לאנשים מסויימים להשתגע. זה Squirrel. הם לא מסוגלים לראות אחרים עוזרים לאחרים מבלי להשתגע.

העובדה שיש Squirrels היא לא דבר אישי. אפילו לגיבורים יכולות להיות כינים.”

Whenever we’re really winning, the squirrels start to scream. You can tell if somebody is a squirrel. They howl or make trouble only when we’re winning.

Spectacular success can quadruple the number of complaints. Tell the complainees: ‘Come in, get Clear.’ Otherwise skip it.

To understand a squirrel, consider the reaction of somebody who could not run the fifth leg of Help, “How could another person help another person?” The thought of this drives some people spinny. That’s a squirrel. They can’t view other people helping others without going berserk.”

There’s nothing personal in having squirrels. Even heroes can have lice.”

HCOB 1 May 1958 SIGNS OF SUCCESS

אשמח לקבל מכם הערות וגם לשים אותן באתר, כל עוד הן לא מכילות הכללות, שקרים, דיבה או התקפות לא ענייניות.

Advertisements

26 thoughts on “האמת על דרור חיפה

 1. אורי says:

  אהבתי, תודה.

 2. Tomer says:

  יש לך את מה שרון כתב על דיוויד מסקביץ?
  יש לך אישור על כך שהוא נתן לו לנהל?
  חשוב לי לבדוק את זה!!

 3. orna says:

  כל הכבוד על הרמת הכפפה וההנחתה המוצלחת. אמת צריכה להאמר! יישר כח. אורנה הראל

 4. שחף says:

  מעולה! תודה רבה 🙂
  עוזר מאד לפיזור העשן…

 5. Moti says:

  המאמר הזה רק מחזק את מה שכתבנו במכתב מצוות דרור. מי שרוצה פירוט שיפנה אליי במייל. שימו לב שהסטטיסטיקות מוכיחות שאין התרחבות. לקחו סטט שבועי של השבוע הכי גרוע ב-1980 לעומת סטט שבועי הכי גבוה ב-2010 ועדיין המספרים עלובים. בשלושים שנה שעות האודיטינג אפילו לא הכפילו את עצמן?

  • Maria says:

   Moti, let me ask you what are the stats of yours and your family as far as the Bridge is concerned?

  • drortruth says:

   Hi Moti, Thanks for posting here. So let me see if I got your point right. You say that all the stats that I showed are “strengthening” the data in Dror’s Open Letter. Your “logic” is that I took the worst value of the stat from 30 years and I compared to the best one of 30 years later. This is just your assumption or “dub in” if you will, since the truth is I took the BEST figure of 30 years ago and the BEST figure of 30 years later. All the stats clearly show incredible expansion. But if you took care of LOOKING through your own eyes – not those of Dani Lemberger – you could easily see that in the past 30 years we had wildfire expansion everywhere and particularly in Russia, Hungary, Check Republic, Taiwan, Slovakia just to mention the key ones. Russia alone has 10X’ed the number of Missions in a matter of 5/8 years. To be precise 44 Missions in Russia alone with 2 class V orgs (St Petersburg and Moscow) and one ideal org (Moscow); 22 Missions in the Ukraine with a total of about 80 missions in the CIS (Commonwealth of Independent States) which is an area where Scientology only started around 1990.

   Now while I am collecting the statistics about auditors that seems to be so dear to you, I sure hope you have looked also at the stats of the so called independents (I called them squirrels). For instance let’s take the squirrel par excellence, David Mayo. He had about 30/40 groups in the early 80’s. In a matter of few years went down to abut 10 and then by the end of the 80’s down to practically zero. I don’t think they have created many “squirrel auditors” during that time.

   So you see, if you want to natter about the number of auditors made and make this appear as an outpoint then you should be able to offer an ideal scene from somewhere else. Something to compare this to.

   The problem is you don’t have any ideal scene outside the Church of Scientology. What you have is a bunch of psychotics who once in a while are pretending to deliver Scientology. Let’s take for instance the squirrel that Dani Lemberger went to visit in the US. The pc’s that he “audited” are turning up as OP’s (overt products). For instance one continued to use drugs after getting auditing from this squirrel, others are getting involved in legal situations, etc.

   But if your ideal scene is the so called Freezone then again you are stepping on a pile of shit (sorry my French). In fact one of the best friend the leader of the Freezone in Europe, a guy called Henrik Salbol who attempted to create two squirrel groups one in the UK and one in Denmark. Both groups have closed down very quickly and last year Henrik Salbol even managed to get convicted to two years of jail for having defrauded the Danish Tax Office and for having embezzled money from the American company HP (Hewlett Packard).

   But if we are dealing with the Freezone, why not go for the most famous examples? I don’t know if you heard of the poor girl who attested the “Ls” in their place in Germany and three weeks later poured a bottle of gasoline on herself and lit a match? The picture of the grave wasn’t published in their magazine under “Success Stories”, but it is there, I assure you. And what of the “founder” of the Freezone, Bill Robertson? His Case State was sooooo advanced that he managed to map the Bridge all the way up to OT-48! AMAZING! (but don’t worry – he claimed LRH dictated the Tech to him telepathically, so everything is under control!). Maybe this explains the fact that Robertson managed to develop throat cancer within less than a decade and die from it – what I see as a rather violent attempt to shut himself up (albeit successful, one must admit).

   Want more stories? Go to http://www.fzsurvivors.com and see for yourself.

   • Moti says:

    תודה על התגובה המפורטת. לא ברור לי למה אתה לא מזדהה. ממה אתה חושש?
    היתרון של הכנסייה באזורים החדשים שבהם אתה מציג התרחבות לכאורה זה שהם עדיין לא הספיקו להתבאס מכל ההתרמות ושאר החריגות שלהם עשינו copy+paste במכתב שלנו.
    ההשוואה שלך ל-freezone ולדיוויד מאיו היא נסיון יפה להשתמש במנגנון האנושי שנקרא A=A=A.
    אתה גם מציג דוגמאות של פשלות שהתרחשו בעקבות אודיטינג מחוץ לכנסייה, כאילו שלא היו פשלות כאלה בכנסייה ובפרט בפלאג. כנ”ל לגבי מחלת הסרטן. אתה רוצה שאפרט או שעדיף שלא נפתח את החזית הזאת?

    • drortruth says:

     Dear Motti,

     At the outset of my Blog I wrote that “Any comments are welcome and will be published providing they don’t contain generalities, falsehoods, slander or ad hominem attacks”. So far, that’s practically most of your comms. I gave you a chance at first, for the sake of argument, but you are still doing this. So you are now in moderated status so your postings may be edited or blocked as the case may be. However for the time being here is what I have to say about your comment:

     1. You are wondering why I don’t give out my identity, and if I have anything to hide… Hmm… It seem you have a lot of attention on who am I, and how it is an outpoint I can’t tell, but one thing is pretty weird about that: in the same response you put a link to a website which is much more anonymous than mine, without even questioning it… If I bother you so much as an anonymous source, how come the other one doesn’t bother you at all?
     Didn’t you even think about questioning the other website?? When it is put there without ANY identity behind it (it is even opened from some obscure off-shore account to conceal its geographic origin!). No you didn’t… Now how come you don’t even question that person’s identity?
     By the way, the website you are referring to is one of the most 1.1, black-propaganda-disguised-as-“we love Ron” websites there are, same as one of the Freezone groups calling itself “Ron’s Org”, as if Ron has anything to do with it. The same 1.1 tone of “I am killing you because I am your friend and care about you” sort of thing.
     So I hereby propose a deal: I will disregard your hypocritical question, and offer that If you get me the exact person/persons that are behind this squirrel website, I give you my identity, and we all live happily ever after! What do you say?
     2. Regarding the next argument you presented about expansion in the new areas coming about because they didn’t yet get upset by fundraising and other “outpoints” – it was really hilarious, I must admit. You really don’t have a clue, do you? Moscow Org is the number 1 Org in all of EU on IAS fundraising! All of which making the “new area” of CIS one of the top supporters of IAS and Ideal Org strategy in the world! And how does this “upsetting actions” of expansion are affecting delivery? Well, they have 100 people on the WAITING LIST for the Purif (as the Purif is constantly full of some 80 PCs any given day), and are already looking for another building to accommodate the demand for Purif and TRs & Objectives. They have 1,000 Well Done Auditing Hours every week in the HGC, and already are up to 350 staff members and rising. What did you think, honestly? That a booming area like Russia will be booming because of being off-purpose like you’ve been and nattering about these programs of expansion?? Or will be expanding because you and Dani have befriended the number one psychotic, squirrel and enemy of Scientology on the planet?
     No Motti, they are the complete opposite – they are KSW 1, dedicated and devoted Scientologists who are really set on Clearing their area and work ON-POLICY, not quoting policy without knowing it and using policy to stop.
     3. As for my comparison to David Mayo and the Freezone, sorry – wrong again. This is not even a comparison – the fact is that the squirrel Dani and Tami went to visit, the same squirrel you are now supporting, is not only in-comm with the Freezone and supporting them (as he admits himself in his website), but is also praising David Mayo (as “pretty damn competent”)! So no, Motti, not A=A=A, but Squirrel+Squirrel+Squirrel=Squirrels, per the facts.

     As last point, no further answers will be given to you until YOU give us some answers, like about YOUR stats and those of your “friends”. You have only nattered so far but have not told me any stat that amounts to anything.

 6. שחף says:

  unf%^&#@ing believable!
  thank you so much for letting us know!!!

 7. Dana Wolff says:

  I have one logic that guids me through any confusion regarding the Church, COB etc’. Very simple, as far as I’m concerned:
  LRH had to be an extremely higher being to discover Dianetics and Scientology.
  If this is my way, I can’t believe this smart man would leave us with untrused worthy people. Very simple.
  He is just too smart.

 8. ex scientology says:

  LRH had to be an extremely higher being but he died and cant controll the tech. we can not prove that he gave the responsibility of the tech to RTC or David

 9. ex scientologist says:

  i read it! i understood that LRH trust DM. but in which pargraph he wrote that he is giving the charge of scientology??

  • drortruth says:

   Hey Ex-Scientologist, your posting is on the edge as far as violating the Blog’s rules. It doesn’t take a lot of IQ to figure it out. Unless you are asking this question for some other purpose in which case I have to warn you that at hominem attacks are not allowed here.

 10. Dana Wolff says:

  Ex scientologist, you don’t have to prove me a single thing.
  My logic says LRH would predict everything and he knew w
  hat he was doing when decided to leave his body
  .

  • Yousuckass says:

   Wake up and smell de coffie

   • drortruth says:

    This is a sample of a series of comments received which appear to be from different IDs however the IP address is the same and by looking further they are ALL coming from Haifa! I think you may easily figure out who is the author of such “comments” which are basically all ad hominem attacks. Needless to say they have all been marked as spam! It also shows what kind of “logical” arguments the squirrels have.

 11. ex scientologist says:

  to drortruth : my posting is on the edge? the blog rules??? i dont want to limit myself. that why i left the charch. what about the freedom of speech? are you warning me? come on! attact?? i am only asked a question and you dont have the unswer. dont you attacking dror?? dear dana: go with your logic!!! if it is true for you it is fine! 🙂 i realy mean it!

  • drortruth says:

   This Blog has some rules. The main rule is that no entheta is accepted. If you keep this rule, your comments will be allowed, otherwise not. This Blog is not attacking anyone, it is exposing the truth. There is a huge difference. If you consider making the truth known as an attack then you need to do some word clearing.

 12. ex scientologist says:

  if you write bad things about dror isnt it entheta? the truth is entheta somtimes and an action of attacking. i think you are limit the freedom of speech. cchr attacking psychiatry by exposing the truth.

  • drortruth says:

   What are the “bad things” about Dror I wrote about? These are generalities. Also you have a big misunderstood about “freedom of speech”. This is my blog and I have set the rules. If you don’t want to follow those rules then you are totally free to go somewhere else and say what you want to say. How would you like if I come to your house and I do whatever I please? Also I don’t really understand why you come here at all. This is not a blog for “ex-scientologists”, you are like an elephant in the parlor!

 13. Truth says:

  After over 2 years of the big nattering from the Dror Center people, I still do not see any stats that are up for them, shame on them… they also natter and also are downstat… this is just proof that insanity and irrational things do live..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.