קלאודיו לוגלי, סנאי מהגיהנום?

המאמר הבא פורסם בבלוג האיטלקי שנקרא אתיקה ואמת (Etica e Liberta’). אנחנו מפרסמים אותו כדי לתת מושג טוב בנוגע לצביעות של לוגלי. זהו המאמר:

לא לשווא השווה המשורר דנטה ביצירתו “אינפרנו” (גיהנום) את הצבועים לגנבים. אלו שהגיעו לשם הם אנשים שלא נתגעגע אליהם, אנשים שבחייהם תמיד שיקרו והעמידו פנים שהם משהו שהם לא.

מרטי ראטבן והזוג קלאודיו ורנטה לוגלי היו יכולים להיות אזרחים של כבוד או להיות מיד תושבי קבע כי הם צבועים כבר הרבה זמן. ואכן, לאור הגניבה הבוטה של העבודות של סיינטולוגיה, הם חזרו על התרגיל על חשבונם של השוטים שהאמינו להם ועל הבגידה הברורה בכל מי שבטח בהם. הייתי אומר שהם היו יכולים לקבל מגורים עם אירוח מלא בהרבה מקומות ביצירה “אינפרנו” של דנטה.

אבל דנטה לא היה טיפש והוא בטח לא היה מקבל אותם לגיהנום שלו. הם היו מסוגלים להפר את זכויות היוצרים של “הקומדיה האלוהית” על-ידי הכנסת כל-כך הרבה שינויים שאפילו השדים היו מסרבים להישאר בגיהנום כזה.

אני אסביר למה אני מתכוון בנוגע לצביעות. לא שחסרות הרבה עדויות לפעולות של צביעות, אבל בימים אלה שלושת הליצנים האלה התעלו על עצמם במונחים של צביעות וטיפשות.

למי שלא מכיר את הסיפורים ההזויים של החבר’ה האלה אני אעדכן בכמה עובדות. אתם צריכים לדעת שכבר כמה זמן יש לישראל בחיפה קבוצה של סנאים שבראשה עומדים הזוג דני ותמי למברגר. הם לא תמיד היו כאלה, להיפך – בעבר הם היו סיינטולוגים פרודוקטיביים, אבל שורה ארוכה של אתיקה חורגת הובילה אותם למצבם הנוכחי. במשך יותר משנה הסנאים האלה היו בקשר עם ראטבן ובעוד שהם מעמידים פנים שהם סיינטולוגים שיש להם מעמד טוב בכנסיה, הם היו למעשה מרגלים עבור ראטבן (ראו “סיפורי סקס ומרגלים —  martyrathbunblog.com/mark-rathbun/spies- and-sex-scandal)

כשכל זה התגלה והוכח מעבר לכל ספק, ביוני השנה, תמי ודני הוכרזו כאנשים מדכאים. רק אז הם הורידו את המסיכה והראו את פרצופם האמיתי: סנאים ומרגלים של ראטבן.

מיותר לציין, שלאחר שלא היו יכולים להתחבא יותר והיו שרופים בתור הסוכנים של ראטבן, בתחילת יולי הם פירסמו מכתב של התנתקות מהכנסייה. כאילו שהם אמרו: “בגלל שגילו אותנו והתנתקו מאיתנו אז נגיד לכולם שאנחנו עוזבים”.

ראטבן ולוגלי, עם הגיבוי של החרמן הזה טוני אורטגה (ראה “טוני אורטגה מאבד את העבודה שלו”), שפועלים לפי אותו הגיון צבוע, צעקו מהגגות “חדשות מרעישות” שאומרות “מיסיון שלם נטש את הכנסייה”. בגלל שיש לנו שלושה חבר’ה (או אפילו הרביעייה המפורסמת), זה יהיה קצת כמו להגיד שהפאב השכונתי התנתק מרשת סטארבאקס. אבל זה לא מפתיע, כי כל אחד הולך לפי המקורות שיש לו, ואלה שהולכים בעקבות ראטבן זוחלים וצולעים.

אחרי שראטבן הפסיד זוג מקורות מידע הוא החליט לעשות כסף מהמראה החדש של הסיינטולוגים לשעבר והמרגלים לשעבר. הוא יצר קשר עם הזוג לוגלי וביקש מהם לבוא לעזור ללמברגר כדי לתת מהניסיון העשיר של יזמות כושלת, צוות כושל, אודיטורים שלא עברו הכשרה ו-OTs כושלים. בקיצור, לך אליהם ותצטרף לייסורים שלהם.

אז אחרי שהזוג לוגלי בילה חופשה של כמה ימים באגם גארדה, למרות נושים זועמים שרודפים אותם, הם נוסעים לחיפה למשימת החילוץ שלהם, שם הם מתקבלים בברכה על-ידי כמה מתרפסים קטנים.

המטרה המוצהרת של המשימה היא לחנך מחדש את המרגלים לשעבר כדי להוציא מהם את עידן הזהב של הטכנולוגיה ואת כל הפרקטיקות שהם למדו מהכנסייה, כולל היסודות וההכשרה הפורמלית שלהם, ולהביא ל-“אודיטור רמה 9” בסגנון עשה-זאת-בעצמך שלמדה בין הסלון לשירותים שתעביר את “רמות ה-OT”.

אז בזמן שהארגון האידיאלי של תל-אביב נפתח עם מעל 150 חברי צוות (ראה “פתיחת הארגון האידיאלי”), 96 קילומטר צפונית משם הזוג לוגלי שיחקו עם הטכנולוגיה ועם ה-cases של כמה קורבנות חסרי מזל.

הזוג לוגלי שחזר לארצו בימים האחרונים, כנראה לא היה מודע לעד כמה הוא נראה מגוחך בפרסום המפוצץ בבלוג שלהם על כך שהם “הקימו ארגון מתקדם בחיפה”. ראטבן, שלא הבין עד כמה מגוחך זה היה, מיהר לשבח אותם בבלוג שלו.

אז חבר’ה, אנחנו צריכים לעמת את זה. בצריף בחיפה, קבוצת פושעים “מתנחמת ” בחוסר המיומנות ארוך הטווח של ראטבן ולוגלי, נותנים “חינוך מחדש” אחד לשני בעזרת מעט הטכנולוגיה שהם למדו. אז, כן, הם פתחו “ארגון מתקדם” במובן שהוא מורכב משאריות. (באיטלקית פירוש המילה “מתקדם” הוא גם “שאריות”)

עד כאן הסיפור הוא מספיק הזוי וצבוע: מרגלים שהכריזו על עצמם שהם עצמאים אחרי שהם נחשפו (האם זה הרגל?), “אודיטורים” חסרי הכשרה שנותנים “חינוך מחדש” לאודיטורים שעברו הכשרה עלובה, שליחים וחברי צוות לשעבר שיוצאים “למשימה” בלי לדעת בכלל מהי טכנולוגיה של משימות, OTs כושלים שמנסים ליצור עוד OTs כושלים.

אבל זה לא הכל. כשהם אומללים ולא מודעים לביצוע העלוב שלהם, הזוג לוגלי גם פרסם תמונה של חברי הצוות של קבוצת הסנאים של חיפה שחושפת על פרטים מעניינים. הנה היא:

basics2

בואו לא נדבר על איכות הצוות (זאת לא אשמת הילדים שלוגלי משוגע), ובואו נדבר על החומרים של רון שאתם  יכולים לראות על השולחן השמאלי בקדמת התמונה ואלה שמונחים על הארונית שמאחורי הקבוצה (מופיע בהגדלה בחלון בפינה השמאלית העליונה). טוהנל, שגם הוא כמוני לא קורא עברית, שם לב לזה אבל הוא זיהה את העטיפה של דיאנטיקה, את ערכת הסמינרים של דיאנטיקה, קובץ הרצאות על השולחן וחומרים אחרים שכולם בבירור נלקחו מהיסודות “המרושעים”!

רק רגע, האם הסנאים שהולכים בעקבות ראטבן, והזוג לוגלי בראשם, לא תיעבו את החומרים האלה שהופקו על-ידי הכנסייה בהנחיית מיסקביץ “השטני”?

אבל הם דאבל-צבועים. קודם כל בגלל שהם מעמידים פנים שהם “המושיעים של הטכנולוגיה של רון” כשלמעשה הם משנים כל פיסת טכנולוגיה שהם נוגעים בה, ושנית, בגלל שבעוד שהם מסרבים להכיר בעידן הזהב של הטכנולוגיה, ביסודות ובכל הקמפיינים של פעילויות הכנסייה (למעשה בכל דבר שיגרום להם ליישם את הטכנולוגיה באופן סטנדרטי ולעבוד ביושר), הם משתמשים באותם חומרים שהופקו על-ידי הכנסייה!

אוי ואבוי, מושיעים שלי, לפחות הייתם יכולים להיות יותר מתוחכמים ולהחביא חומרים לפני שאתם מצלמים. וכשאתם כבר עושים את זה, לפחות אל תצלמו תמונות של ילדים שמעורבים בפעילויות המוטרפות שלכם.

אל תגידו שאתם משתמשים רק בחומרים המקוריים שהיו קיימים לפני ההנהלה הנוכחית של הכנסייה, ואל תטענו ששינינו את התמונה בפוטושופ. ואם אתם עדיין רוצים לשקר בקשר לזה לפחות שיהיה לכם מספיק שכל להסיר את התמונה מהבלוג שלכם, או לפחות לתקן אותה עם פוטושופ.

אתיקה ואמת

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.