שיטת הסלמי

אתם לא חושבים שזה מדהים איך אנחנו מקבלים בשבועות האחרונים כזאת סדרה נחמדה של אימיילים, אחד אחרי השני, מדון שאול, ומיד אחרי זה מחמי בנבנישתי, ואז מציפי אנדרסן? וואו, זה ממש יכול לגרום לצופה מהצד להאמין שמשהו באמת קורה כאן!

רק ש… כרגיל כשמדובר בסנאים, שום דבר לא באמת קורה כאן. הכל PR, PR, PR…(יחסי ציבור, דאווין, הצגה, וכיוב’)

חברה, נו באמת! מכל התרגילים הזולים שאפשר היה לחשוב עליהם! אני במקרהיודע, ממקור מהימן ביותר, שכל שלושת המכרסמים שגילו את האורהאלה כבר גידלו זנב שעיר ומכובד מההתחלה, יחד עם דרור!

קודם כל, גם ציפי וגם חמי נכחו בפגישה הפתטית המקורית שהתקיימה בדרור לפני חמישה חודשים, כשדני הכתיר את עצמו מלך הביצה; והעובדה היא שדון היה בקשר עם דני ועם עוד סנאי שהוכרז כ-SP חודשים לפני כן!

מה שמדהים בכל זה הוא שאותן טקטיקות זולות נמצאות בשימוש עלידי סנאים פעם אחר פעם, מאז תחילת ממלכת הסנאים. הדוגמה הטובה ביותר דייויד מאיו, סנאי משנות השמונים שפעם זכה בתואר המפוקפק של מלך הסנאים והיום אינו אלא שריד מאובן, וכל התנועהשיצר מפוזרת ונשכחת בזכרונות העמומים של העבר. איש היחסיציבור שלו, שהתפכח מהאשליות שלו אחרי שמאיו עשה BLOW וברח (לאחר שראה שהוא לא יכול יותר לעשות כסף והפסיד בכל המשפטים שלו נגד ארגון הסיינטולוגיה) מתאר את זה הכי טוב: “…חלק מהאסטרטגיה שלנו היה לתת לכם את הרושם שאנשים עוזבים את הכנסיה בהמוניהם. מצחיק איך אנשים לא אוהבים לקפוץ למים לבד. אבל אם אתה יכול להרגיע אותם ולהבטיח להם שאחרים ממש כמוהם כבר קפצו, הם מרגישים הרבה יותר רגועים.” (ההקלטה של גון זיגל, שאפשר למצוא בלינק הבא: http://freezone.najbjerg.info/dokumenter/zegel_tape_no_4.html)

חברה, באמת! אתם לא יכולים להיות לפחות קצת מקוריים??

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.